Avcılar Halı Yıkama

Ağustos10, 2018
by admin

Bir evde en çok kullanılan ve en önemli eşyalardan biriside halılardır. Bunlar bizim sağlıklarımız için çok önemlidir. Halıların içlerinde çok sayıda mikroorganizma ve bakteri yaşabilmektedir. Bu yüzden en geç 6 ayda bir halılarınızı yıkatmanız gerekmektedir. Unutmayalımki halı yıkama da kullanılan yanlış yöntem ve teknikler halıya kalıcı hasar verebilmektedir.

Avcılar Halı Yıkama

Nastya olarak Avcılarda en çok tercih edilen halı yıkama firmasıyız. Halı, kilim, koltuklarınızı metrekare cinsinden yıkıyoruz. Ücretsiz ve çağrıldığında gün içinde gelen servisimizde hizmet vermekteyiz. Halılarınızı 1 hafta içersinde tekrardan ücretsiz bir şekilde evinize bırakıyoruz.

Hizmetimiz Nasıl İşliyoruz

Önce evinizden ücretsiz bir şekilde aldığımız halı, kilim veya koltuklarınızı metrekaresini ölçüp fiyatlandırıyoruz. Daha sonra nerelerde kir olduğunu saptıyoruz. Çeşitli deterjan ve son teknoloji alet edevatlarımızla yıkama işine başlıyoruz. Tabiki el dokuması, bambu vesaire çeşitli halılara göre deterjan çeşidi veya kullanılan makina değişiyor. Bu sayede halılarda solma ve yıpranma gibi sorunlar yaşanmıyor. Daha sonra halı, kilim veya koltuklarınızı yıkadıktan sonra son teknoloji sıkma ve kurulama makinalarımızı üzerlerinde uygulayarak kurutuyoruz böylece damla lekeleri ve ıslaklıklar tamamıyla giderilmiş oluyor. Tamamen kurumuş olan halılara etiket konuyor ve paketlenip teslim edilmeye hazır hale getiriliyor. Sonrasında güleryüzlü ve çalışkan personellerimizle tekrardan size ücretsiz bir şekilde teslim ediliyor. Bizler için müşteri memnuniyeti her şeyden çok daha önemli olduğu için işlerimizde sizin önerileriniz bizler için çok önemli.

Halı Yıkama Makinaları Nasıl Çalışır

Teknolojinin ilerlemesiyle hayatımızı kolaylaştıran çok fazla alet üretilmiş ve kullanılmaktadır. Ev kadınlarının hayatını kolaylaştıran ve İşsizlere yeni işler sağlayan halı yıkama makinaları üretilmiştir. Halı yıkama makinaları hem küçük hem büyük modelleri bulunmaktadır. Büyük ve gelişmiş olanları genelde fabrika veya halı yıkama işçiliği yapan yerler küçük modelleri ise evlerde kullanılmaktadır. Makinalar hem halıların yıpranması ve solmasını engelliyor hemde elde yıkarken çekilen yorgunlukların üstesinden geliyor. Ve çok az enerji ve su kullanmasıda insanlara halı yıkama makinalarını cazip hale getiriyor. Halı yıkama makinaları evlerimizde en önemli eşyalarımızdan biridir. Onları temizleyebilmek için bazı alet ve edevat kullanmak zorunda kalıyoruz. Bu aletleri son teknoloji kullanmaya özen gösteriyoruz eskiyen makinalarımızı her yıl düzenli olarak değiştiriyor ve yeniliyoruz. Bu sayede her sene halılarınız yeni alınmış gibi tozdan alınmış ve parlak gözüküyor. İşletmeye getirilen halılarınıza önce çırpma işlemi uygulanıyor ardından avrupadan özel olarak getirttiğimiz deterjanlarla birlikye tam otomatik makinaların içersinde fırçalanır ve yıkanır. Bir bant üzerinde ilerleyen halı, yıkanma, firçalanma, durulanma, vakumlama ve son olarakta rulo sarılma işlemi geçirilir sonra kirin olup olmadığını kontrol edilir. Sonrasında etiketlenir ve paketlenir ve teslim edilmeye hazır hale gelmiş olur.

Halı Yıkamada Fiyatlar Nasıl Hesaplanır

Halılarınızı ücretsiz bir şekilde servisimizle bize geldiğinde metrekare(m2)’ sini ölçüp ona göre fiyat biçmekteyiz örneğin makina halılarının metrekaresi 8.00 TL’ dir. Bu fiyatlar halının cinsi türü veya el işçiliği veya makine halılarının ne kadar zorlu yıkandığı veya deterjanlarının pahalı veya ucuz olduğuna göre sınıflandırıp belirliyoruz. Mesela el dokuma halılar daha narin olduğu için biraz daha fazla emek isterler ve onlarda kullanılan makinalar daha yavaş olduğu için fiyatları biraz daha fazladır. Halılar narinleştikçe metrekare fiyatları artmaktadır.

Halı Yıkama Makinalarımız Teknolojinin Gerisinde Kalıyor mu ?

Nastya halı yıkama olarak teknolojinin gerisinde kalmamaya özen gösteriyor ve genellikle son teknoloji ürünlerini kullanmaktayız. Avrupadan özel olarak getirttiğimiz makina ve deterjanları kullanmaktayız. Makinalarımız özel testlerden başarıyla geçmiştir. Deterjanlarımız ise özel kimyasal maddelerle birlikte halıya hiçbir şekilde zarar vermeden yeni satın almışcasına temizlenir ve yeni alınmış gibi görünüme bürünür.  Makinalarımız hiçbir şekilde halı, kilim veya koltuklara zarar vermez ve yeni gibi parlar.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti en dikkat ettiğimiz hususlardan biridir. Güleryüzlü, çalışkan ve işini seven personellerimiz kaliteli deterjan ve makinalarımızla tam müşteri memnuniyeti sağlamaktan memnuniyet ve gurur duyuyoruz. İşletmemiz ilk günkü kalite ve heyecanla devam etmektedir. Değişen tek şeyin kalitemizin artması olduğunu bilmenizi isteriz. Müşterilerimizden gelen geri dönüşlerden aldığımız bilgilerle hizmette mükemmele yakın bir deneyim sağlatıyoruz. Halıların karışma veya temizlenmeden geri kötürülme ihtimali kurduğumuz düzeneklerle imkansıza yakın hale getiriliyor. Özellikle servislerimiz müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilme nedenlerimizden biridir. Servislerimiz çağrıldığı gün içersinde gelip halılarınızı almaktayız ve 1 hafta içersinde halılarınızı yıkayıp geri vermekteyiz. Servisçilerimizinde güleryüzlü olunması aradığımız en genel özelliklerden biridir. Herhangi bir sorun karşısında müşterilerimizi tatmin edecek şekilde cevaplar vermemizde müşterilerimizin memnuniyetini karşılamak için önemli detaylardan birileridir.

Servislerimizin Tüm İstanbula Hizmeti

Servislerimiz İstanbul’da Avrupa yakasının neredeyse tamamına ücretsiz hizmeti bulunmaktadır. Servislerimize sağladığım GPS özelliği sayesinde verdiğiniz adresleri kolayca ve sorun olmadan bulabilmektediler. Müşterilerimizin verdiği adresler doğruysa gün içerse ulaşmamızın kesin olabileceğini belirtmek isteriz. Kışın zorlu şartlar altında kar, yağmur fırtına, gibi durumlarda bile servislerimiz ulaşım sıkıntısı çekmeden çağırdığınız gün gelebilmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir