Beylikdüzü halı Yıkama

Ağustos10, 2018
by admin

Nastya halı yıkama olarak Beylikdüzü’ndeki halı, kilim, koltuklarınızı  güleryüzlü çalışanlarımızla servisle ücretsiz bir şekilde alıp son teknoloji makinalarla yıkıyoruz ve kuruluyoruz. Sizde bu deneyimi tatmak istiyorsanız bize gelebilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama

Müşreti memniniyeti ilkesine dayanarak siz değerli müşterilerimizi sağlıklı ve hijyenli bir ortamdamda yaşaması için her türlü son teknoloji ekipman ve makinalarlarla elimizden gelenin üstünü yapmaya çalışıyoruz.Bildiğiniz üzere halılar evde en çok kir ve mikrop tutan yerlerdir. Halılar evimizin her yerinde bulunuyor ve çok sık üzerine basıyoruz ve yatıyoruz. Özellikle evde küçük çocuk veya köpek kedi vs. canlı varsa emekliyip yerde yuvarlandıkları için sağlıkları tehdit altında oluyor. Halılar düzenli olarak temizlenmesse evde yaşayan insan ve diğer canlıların sağlıklarını olumsuz etkiler. Yapmış olduğumuz temizliklerde son teknoloji makinaları kullanarak  halının altlarına inip saç, toz, kıl, yemek artıklarını temizliyoruz ve halıyı yeni alınmış gibi size getiriyoruz Evde halıların yanlış bir şekilde yıkanması ve temizlenmesi halılara kalıcı şekilde hasar verir. Bu yüzden size Beylikdüzü halı yıkamayı öneririz. Halılarınızı evinize gelip ücretsiz bir şekilde alıp fabrikamıza götürüyoruz. Orada halıların m2’sini hesaplıyoruz. Halılardaki kirleri tespit ediyoruz sonrasında son teknoloji makinalarımızla yıkıyoruz bu yıkamalarda kesinlikle insan eli deymiyor. Ve sonrasında yine insan eli deymeden son teknoloji makinalarla kuruluyoruz paketliyor ve etiket basıyoruz. Ve Nastya halı yıkama olarak ücretsiz bir şekilde halıları evinize bırakıyoruz. Nastya halı yıkama olarak misyonumuz müşterinin istediği şeyi tamamiyle gerçekeştirerek tam bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Sizleri güleryüzlü,tecrübeli ve işini bilen personellerimizle çalışmaya davet ediyoruz. Herhangi bir problemde veya aklınıza takılan bir sorunda, sorunlarınızı çözebileceğimize %100 inanıyoruz

Halı Temizliği Neden Önemlidir

Halı temizliği hem evin temizliği için hemde canlıların sağlığı için çok önemlidir. Halılarda çok sayıda mikrop ve zararlı bakteriler bulunabilir. Çoğu zaman halılara yalınayak basılır veya küçük çocuklar emeklediği için el ve ayaklarına ordanda ağız ve yüzlerine çok kolayca bakteriler ulaşabilir. Evde evcil hayvanlar yaşıyorsa her zaman halılarda gezindikleri için ayaklarına  mikrop ve bakteriler ulaşabilir ordanda siz onlarla oyun oynarken size gelebilir bunlat çok küçük unsurlar gibi görünselerde ciddi hastalıklara yol açabilirler.

Halı Yıkama İşlemlerinde Karışma Olmaz

Halı yıkama makinalarımız Avrupa standartlarına uygun makinalarımızla profesyonel ekibimizle yıkıyoruz. Bu işlemler sırasında halıları isimlere göre teketek yıkadığımız için karışma ihtimali yok. Müşterilimizin en dikkat ettiği noktada buydu halıların karışması ama düzeneklerimiz sayede müşterilerimizi mutlu edebiliyoruz.

İşlerimizde İlk Günden Bugüne Kalite Eksilmemiştir

İşlerimize ilk gün nasıl özen gösteriyorsak şimdide aynı özende devam ediyoruz. Düzenli olarak her sene gelişen teknoloji karşısında bizde teknolojilerimizi geliştiriyoruz ve makinalarımızı yeniliyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve teknolojiyi harmanlayıp size mükemmel bir hizmet sunuyoruz. Hizmetten ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gelişiyor ve size daha iyi bir hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa zamanda profesyonelce cevap vererek eksiksiz kadromuz ve oturmuş düzenimiz sayesinde sizlere sorunsuz ve mükemmele yakın bir hizmet sunmaktayız. Çağdaş altyapımız ve öncü uygulamalarımızla istanbulun önde çıkan halı, kilim ve koltuklarınızı sorunsuz bir şekilde yıkıyor ve temizliyoruz.

Her Zaman Boş Servis Bulunmaktadır

Numaralarımızdan bizi aradığınızda veya şubemize geldiğinizde gün içersinde halıları almak için servisimiz mutlaka gönderilir. En geç 1 hafta içinde halılar yeni almışsınız gibi size geri veriyoruz. Elemanlarımız güleryüzlü ve saygılıdır merak ettiğiniz ne varsa sorabilir öğrenebilirsiniz.

Halı Yıkamada Sıkma Ve Kurulama İşlemleri

Yıkama işlemi sonrasında halının üstünde su damlacıklarını gidermek için sıkma ve kurulama işlemleri uygulanır. Koza tip veya rulo tipi tabir edilen sıkma makinalarında uygulanır. Bu işlemler sonrasında %95 oranında su arındırılır. Bu işlemler tüm mevsimlerde uygulanabilir kışın ise özel odacıklarda sıkma ve kurulama işlemleri uygulanır. Tamamen kuruyan halılar paketlenip servislenmeye hazır duruma getirilir

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Fiyatlarımız halıların cinsi ve türüne göre değişmektedir aşağıda halınızın türüne göre metrekare cinsinden fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Fiyatın ucuzlaması icabıyla el dokuması halıları makine halısı diye söylememeniz önemle rica olunur. Çünkü farklı deterjanları farklı oranlarda tutulduğu için halılarda yıpranma ve solma görülebilir. Makine halısının fiyatı 8.00 TL’ dir aynı zamanda halıflekste 8.00 TL’ dir. Makina saçaklı 10.00 TL ve makina şagı da 10.00 TL’ dir. Hint kilimi 12.00 TL ve Makine yünde 12.00 TL’ dir. Makine Bambu 15.00 TL, Deco Halı 15.00 TL, El dokuma kilim 15.00 TL, Isparta Halı15.00 TL, El dokuma şagı el dokuması olduğu için daha narindir bu yüzden daha özel işlemler uygulanır bu yüzden 20.00 TL’ dir. Step halı 20.00 TL ve Nepal halı da 20.00 TL’ dir.İpekli halılar daha zor yıkandığı için çok az bir ücret farkı olucaktır. Nepol floş ipekli 25.00 TL’ dir. Ve yine Çin halısı da 25.00 TL’ dir. Yağcıbedir halı 25.00 TL’ dir. Afkan halısı da özel bir tür olduğu için 30.00 TL’ dir. İran’da yapılan 2 farklı halı vardır bunlar İran saf ipek ve İran yün ipektir.İran yün ipek 35.00 TL iken İran saf ipek 50.00 TL’ dir. Deri emitasyon 15.00 TL ve Deri orjinal 20.00 TL’dir. Milas halı 20.00 TL, Ladik halı 20.00 TL, Kayseri halı 20.00 TL’ dir. Bildiğiniz üzere el dokuması halılar zor yıkandığı için Bambu el dokuma halı 25.00 TL’ dir. Ve son olarakta Yörük halı 20.00 ve Patchwork 20.00 TL ‘dir. Kaliteli hizmet güleryüzlü personeller ve tam müşteri memnuniyeti  için bizi yani Nastya halı yıkamayı tercih edebilirsiniz. Sizler için her zaman burada olacağız.

Hizmet Bölgelerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir