Büyükçekmece Halı Yıkama

Ağustos10, 2018
by admin

Büyükçekmece’de faaliyet gösteren Nastya halı yıkama halı, kilim, koltuk ve kanepe yıkama ve temizleme hizmetleri vermektedir.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Evlerimizde ve ofislerimizde birçok halı bulunmaktadır. Bu halılarda kir, toz ve kıl birikmiş veya halınızın her hangi bir yerinde bir leke oluşmuş olabilir. Halınızda hem görüntü hem de hijyen açısından sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle evinizde evcil hayvan besliyorsanız halı diplerinde evlerde temizlenmeyecek kir ve tüy artıkları olacaktır. Bu noktada profesyonel bir firmadan yardım istemeniz gerekecektir. Nastya halı yıkama halılarınızın diplerinde birikmiş olan kir, tüy artıklarını ve görüntü kirliliği yaratan lekeleri kusursuzca temizler. Üstelik özel servis bedeli tamamen ücretsizdir.

Profesyonel Halı Yıkama

Beylikdüzü Nastya Halı Yıkama olarak son teknoloji makinalar ve işinin ehli çalışanlar ile müşterilerimizi mutlu etmeye ve halılarını tertemiz yapmaya çalışıyoruz. Şampuan ve deterjan olarak tamamiyle bitki içerikli ve doğal olanları kullanmakta özen gösteriyoruz. Amacımız halılarınızdaki kir ve lekeleri gidererek sağlıklı ve yeni gibi halılara sahip olmanızdır. Amacımız doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizden aldığımız olumlu geri dönüşler sonucunda doğru ve sizleri mutlu edecek çalışmalar sergilediğimizin farkındayız. Yaptığımız birçok çalışma ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda her tür halınızı hiçbir zarar gelmeden temizliyoruz. Kir, pislik ve tüylerden arınmış yeni ve hijyenik halılarınızı sizlere özenerek paketleyerek ücretsiz servislerimiz ile ulaştırıyoruz. Son teknoloji halı yıkama makinaları ile halılarınızı temizliyoruz, kurutuyoruz ardından kaliteli kontrol testinden geçirip halılarınızın sağlık ve temizlik testini yapıyoruz. Eğer halınızda lekeler kaldıysa ve tam temizlenmediyse temizleme işlemlerine tekrardan başlıyoruz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Ücretsiz Servis Hizmeti

Nastya halı yıkama olarak İstanbul’da oturan müşterilerimize özel ücretsiz bir şekilde halılarını evlerinden servislerimiz alıp yeni ve tertemiz halini yine özel olarak paketlenmiş şekilde servislerimiz aracılığı ile teslim ediyoruz. Halılarınızı paketleyip servislerimize koymadan önce kaliteli kontrol testinden geçiriyoruz böylelikle tüm halılarınız kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Büyükçekmece Makina Halısı Yıkama

Ev hanımlarının özenle seçmiş olduğu halılar evdeki dekorasyon için bolca kullanılan unsurlardandır. Ev hanımları ve evde yaşayan diğer bireyler için halı temizliği, sağlık ve görüntü bakımından önemli bir yer taşır. Bu yüzden halılarının temiz olması ve hiçbir leke barındırmaması ev hanımları için oldukça önemlidir. Özellikle evde evcil hayvan besleyenler için halı temizleme sıklığı arttırılmalıdır. Büyükçekmece Nastya Halı Yıkama, halı yıkama çalışması yaparken ev hanımlarının gösterdiği özeni ve titizliği yıkama işlemlerine yansıtmaktadır. Özenle seçilmiş bitkisel ve doğal ürünlerden oluşan şampuan ve deterjanlar ile halılarınızı sınıflandırarak türüne göre yöntemler ile yıkama, durlama ve paketleme işlemleri yapmaktayız. Nastya halı yıkamanın, ev hanımlarının tek tercih olmasının nedeni gösterdikleri özen, titizlik ve halı temizleme konusunda başarılarından kaynaklanıyor.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Halılar evlerimizdeki en çok bakteri, mikrop, kir ve tozun biriktiği ortamlardan bir tanesidir. Yetişkin bireylerin yanında çocuklar için de çok fazla kullanıldığı için temizlik ve hijyen bakımından dikkat edilmeli ve özenle araştırarak bir firma seçilmelidir. Çocuklarımızın sağlığı için özenle temizlik yapan ve işini gerçekten kaliteli bir şekilde yapan bir firma tercih etmelisiniz. Özellikle firma seçimi yaparken dikkat edeceğiniz yerlerden biri halı temizliğinin elle veya makinalar ile yapılıp yapılmamasıdır. Makina ile yapılan halı temizlemeler daha titiz ve hata barındırmayan çalışmalar oluyor. Elle yapılan temizlikler ise çalışma sonunda halının derinliklerinde kir, toz ve mikrop barındıran ve tam temizlenmeyen halılar ile karşılaşabiliyorsunuz. Son teknoloji ve mühendislik harikası halı temizleme makinaları kullanan Nastya halı yıkama hizmetleri, yaptığı çalışmalar sonucunda tertemiz ve sağlıklı tedarikçisinden yeni alınmış gibi halılar ortaya çıkarıyor. Halı yıkama firması ararken tercih edeceğiniz firmanın kullandığı temizlik ürünleri de halınızın tam olarak temizlenip temizlenmeyeceği için önemli bir etkendir. Nastya halı yıkama çalışmalarında %100 bitkisel şampuan ve deterjanlar kullanmaktadır. Bu sayede halılarınız yeni gibi ve hiçbir yan etki veya olumsuz bir durum olmadan tertemiz bir şekilde yıkanmaktadır. Halının hijyenik ve temiz ortamlarda kurutulması da dikkat edeceğiniz diğer önemli unsurlardandır. Nastya halı yıkama halılarınızı elektrikli ve sıcak hava üfleyen makinaların bulunduğu günlük olarak temizlenen ortamlarda kurutmaktadır. Tüm sağlık ve temizlik etkenleri dikkat eden Nastya halı yıkama hizmetlerini tercih ederseniz tertemiz, sağlıklı ve ilk gün ki gibi halılarınızı büyük bir mutlulukla teslim etmeye hazırız.

Büyükçekmece Halı Yıkama Halı Kurutma Aşamaları

İstanbul’da hizmet veren Nastya halı yıkama firması olarak siz müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Halı temizleme alanında profesyonel olan ekibimiz ile evinizden ücretsiz servis ile aldığımız halıları çeşitlerine göre sınıflandırıyoruz. Ardından halınızın türüne duyarlı olarak geliştirdiğimiz yıkama, durlama ve kurlama teknikleri ile halılarınızı temizliyoruz. Yıllardır kazandığımız tecrübeler doğrultusunda halılarınızı Nastya halı yıkama hizmetlerine özgün yöntemler ile kurutuyoruz. Kurutma aşamasına geçmeden önce halılarınıza zarar gelmeden sıkma işlemi uyguluyoruz. Yıkama esnasında halılarınızın çektiği su ile beraber ortalama 40-50 kilogram ağırlık artışı bulunmaktadır. Makinalarımız yardımıyla bu fazla suyu halıdan atıyoruz. Sonrasında halılarınızı toz, kir ve güneşten uzak olan kurutma odalarımıza koyup 1 gün boyunca odalarda bekletiyoruz. Böylece halılarınız güneş ışığına maruz kalıp renk değişim ve çıkabilecek her hangi bir sorundan uzak odalarda kurutuyoruz. Halıların tüm kurulama işlemleri bittikten sonra kaliteli kontrol aşamasına alıyoruz. Çıkan her hangi bir problem veya halınızda bir leke oluşumu varsa yıkama işlemlerine en baştan başlıyoruz. Nastya halı yıkama olarak halılarınızı özenle yıkıyor, duruluyor ve kurutuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve temizlik sonundaki halıların hijyen seviyesi bizler için çok önemlidir. Halılarınızın sağlıklı, temiz ve yeni gibi olmasını istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir