Esenkent Halı Yıkama

Ağustos10, 2018
by admin

Nastya halı yıkama, Esenkent’te oturan müşterilerimizin halılarını ücretsiz servis hizmetlerimiz ile kusursuz bir şekilde yıkamaktadır.

Esenkent Halı Yıkama

Halılarımızı yaşam alanlarımızda bolca kullanmaktayız. Bu halılar günlük hayatta yaşanan olaylar karşısında yıpranıp kirlenebiliyor. Evde yapılan temizlikler halılarınızın diplerinde kalan kirleri temizlemeye yetmiyor. Son teknoloji makinalar kullanan, kaliteli detarjan ve şampuan kullanan firmaları tercih edebilirsiniz. Nastya Esenkent halı yıkama müşteri memnuniyetine önem veren bir halı yıkama fabrikasıdır. Bu yüzden halı yıkama çalışmalarında evinizden halıları ücretsiz bir şekilde teslim alıyoruz tekrar ücretsiz servislerimiz ile halınızı evinize geri bırakıyoruz. Kaliteli şampuan ve detarjanlar kullanıyoruz böylelikle halılarınızda yıpranma veya renk değişimi gibi olumsuz durumlar gözlenmiyor. Halınızı yıkarken koyduğumuz aşamalara dikkat ediyoruz böylelikle halınıza hiç bir zarar gelmeden tertemiz ve hijyenik halini kazanıyor.

Halı Yıkama Neden Önemlidir ?

Evlerimizde sıkça dekorasyon ürünü olarak kullandığımız halılar bazı durumlarda kirleniyor ve görüntüsel açıdan bozukluklar meydana gelebiliyor. Özellikle halınızın üzerine bir şeyler döküldüyse leke kalabiliyor. Leke de kötü görüntülere yol açabiliyor. Sadece görüntüsel olarak değil aynı zamanda evde yaşayan bireylerin sağlığına dikkat etmek için de halılarımızı sıklıkla yıkatmalıyız. Halılarımızda düzenli olarak kullanımlarda bolca kir birikir ve evde yapılan halı temizleme işlemleri halılarınızın derinliklerinde kalan toz, kir ve pisliklerden arınmanıza yeterli olmayacaktır. Bu yüzden kaliteli, tamamen makinalar ile halılarınızı yıkayan, bitkisel şampuan ve deterjanlar kullanan işinde her zaman en iyisini yapmaya çalışan bir firma olarak Nastya halı yıkama ve temizleme hizmetlerini seçebilirsiniz.

Halı Yıkama Fabrikası Tercihi Nasıl Yapılmalıdır ?

Halılar ev hanımları için evlerimizde kullandığımız dekorasyon ürünlerinden birisidir. Halılarımız zamanla kirlenebiliyor ve görüntüsel açıdan bozukluklar, lekeler ve renklerde solma yaşanabiliyor. Bu gibi durum eve gelen misafirleri en iyi ve temiz bir şekilde ağırlayabilmek için kullandığımız halıları tertemiz tutmalıyız. Evde yıkanan halılar tamamen temizlenmemesinden ve yıpranmasından dolayı ev hanımları halı yıkama fabrikalarına halılarını emanet ediyorlar ve temizlemeleri için teslim ediyorlar. Eğer halılarınızı işini kaliteyle yapmayan firmaların ellerine teslim ederseniz halılarınızda renk değişimleri ve yıpranmalar meydana gelebilir. Bu da halınızda kalıcı hasarlara ortam oluşturmaktadır. Ev hanımları gözü gibi baktıkları halılarını en kaliteli ve işini hakkıyla yapan bir fabrikaya teslim etmek isteyecektir. Aşağıdaki kriterlere bakarak halılarınızı nasıl daha iyi yıkanacağını ve nasıl işini daha iyi yapan bir firmaya halılarını teslim edeceğinizi görebilirsiniz. Halılarınızı kesinlikle ücretsiz servisi olan bir firmaya teslim etmelisiniz. Ücretsiz servis sayesinde halılarınız evlerinizden ücretsiz bir şekilde firmaya taşınır temizleme, durulama ve kurutma işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar evlerinize ücretsiz bir şekilde geri bırakılır. Halılarınızın bitkisel yağlar, şampuanlar ve deterjanlar ile yıkandığına emin olun. Halılarınız çokça katkı maddesi bulunan şampuan ve deterjanlar ile yıkanırsa halılarınızda lekeler oluşunu, renk değişimi, solma, yıpranma gibi yan etkiler gösterebilir. Halılarınız bitkisel formüllerle hazırlanan şampuan ve deterjanlar ile yıkanırsa tertemiz ve yeni gibi olacaktır. Halı yıkama fabrikalarında elle halılarınızı yıkayan firmaları tercih etmeyiniz. Olabildiğince halılarınızı makinalar kullanarak yıkayan firmaları tercih ediniz. İnsan eliyle yıkanan halılarda bazı yerlerde hatalar ve tam yıkanmayan halılar ile karşılaşabilirsiniz. Makinalar ile yıkanan halılar çoğunlukla tertemiz ve hijyenik halılar ile sonuçlanır. Halılarınızın toz alma, halı yıkama, santrifüj, kurutma, hav alma ve kaliteli kontrol aşamalarından geçtiğine emin olun. Bu aşamalar gerçekleştiğinde halınız da herhangi bir hatanın gerçekleşme oranı çok düşüktür. Halı yıkama fabrikası tercihi yaparken firmanın kaç yıllık tecrübe sahibi olduğuna dikkat etmelisiniz. Farklı halı tür ve kumaşlarda halı yıkama adımlarının nasıl gerçekleştirdiğini detaylıca öğrenmelisiniz.

Hangi Sıklıkla Halılarınızı Yıkatmalısınız ?

Halılarınız yoğun kullanım karşısında bir süre sonra kirlenmeye ve hijyenik açıdan aynı evde yaşayan diğer birey ve evcil hayvanlar için sağlık sorunu oluşturmaya başlayacaktır. Bu yüzden uzmanların araştırmalarına göre ortalama her 6 ayda halılarınızı kesinlikle yıkatmalısınız. Eğer evinizde evcil hayvan besliyorsanız bu sıklık her 3 ayda bir kez olarak artabilmektedir. Bu ortalama değerlere uygun bir şekilde halılarınızı yıkatırsanız halılarınız hijyen seviyesi bakımından yüksek ve tertemiz halılara sahip olabilirsiniz.

Neden Nastya Halı Yıkama ?

Nastya halı yıkama ve temizleme hizmetleri olarak biz sizlere halı yıkama konusunda en iyi hizmetleri sunmaktayız. Sizleri memnun edebilmek için ücretsiz servis hizmetlerimiz ile evlerinizden halılarınızı teslim alıyoruz yıkama, durulama ve kurutma aşamalarından geçtikten sonra tertemiz halılarınızı güzelce paketleyip adresinize servislerimiz ile gönderiyoruz. Halı yıkama çalışmalarımızda kullandığımız şampuan ve deterjanlar katkı maddesi içermeyen tamamen bitkisel ürünlerden oluşan şampuanlardır. Halılarınızı yıkarken tamamen son teknoloji ürünü makinalar kullanıyoruz. Böylelikle halılarınızı yıkarken hatalara yer vermiyoruz. Kaliteli hizmet, kusursuz temizleme, ücretsiz servis, güleryüzlü personellerimiz ile halılarınız artık yıpranmadan eskisi gibi hijyenik ve tertemiz olabilir.

Hizmet Bölgelerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir