Halı Yıkama

Temmuz18, 2018
by admin

Halılarınız kirlendi ve doğru halı yıkama firmasını arıyorsanız Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak tam buradayız. İstanbul’ un her yerine ücretsiz servisle halılarınızı alıyoruz ve tertemiz ve parlak halılarınızı sizlere tekrardan ücretsiz bir şekilde geri veriyoruz. Güleryüzlü, çalışkan ve işini bilen ekip arkadaşlarımızla sizleri Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkamaya bekliyoruz.

Halı Yıkama

Halılar evimizde en çok kullandığımız eşyalardandır. Halılarımız zamanla kirlenir ve mikroplar üreme başlar ve belli bir zamandan sonra sağlığımızı tehtit altına alabilecek düzeye gelirler. Evde küçük çocuk, evcil hayvan gibi canlılar varsa en çok etkilenebilecek canlılardandır. Küçük çocuklar emeklerler ve elleri ve ayakları kirlenip çok kolayca bu mikroplar ağızlarına ulaşabilir veyahut evcil hayvanlarımız onları yatağımızdan tutun her yere almaktayız ve halılarımız kirli olduğu zaman mikroplar her tarafa yayılmaya müsait hale gelir. Halılarımızı 6 ay da bir profesyonel bir şekilde yıkatmalıyız ve Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak her zaman burada olacağız. Hizmet kalitemiz kurulduğumuz günden bu yana eksilmemekle birlikte artarak devam etmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve işini bilen ekip arkadaşlarımızla birlikte halı, kilim, koltuk, yorgan ve battaniye yıkama ve temizleme hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un iki yakasına da ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur.

Halı Yıkama İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor ?

Kirlenmiş halılarınızı güleryüzlü ve çalışkan servis şöförlerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde sizden alıyoruz ve sonrasında halı yıkama fabrikamıza götürüyoruz. Orda halının metrekarisini ölçüp halının türünü belirliyoruz bildiğiniz üzere el dokuması veya makina halılarının türüne göre farklı deterjan ve farklı makina kullanıyoruz. Bunları belirledikten sonra yıkama işlemlerine geçiş yapıyoruz. Halılarının önce zorlu lekelerini saptayıp onlara Avrupa standartlarının üstünde son teknoloji deterjanlarımızı uyguluyoruz bu sayede kan, şarap ve vişne suyu gibi zorlu lekeler geçebiliyor. Daha sonrasında son teknoloji makina ve deterjanlarımızla halıları güzelce yıkıyoruz. Ardından etiketleyip paketliyoruz ve halılarınızı dağıtıma hazır hale getiriyoruz. Halılarınızı teketek yıkadığımız için karışma ihtimali olmuyor. Ardından güleryüzlü serviss şöförleri tarafından tekrardan ücretsiz bir şekilde halılarınızı dağıtıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından uygun fiyatlarla mükemmele yakın hizmet veriyoruz. Her sene yenilenen makina ve deterjanlarımızla sizlere daha kaliteli hizmet vermeye devam ediceğiz.   Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak ilk günden bu yana kalitemiz azalmaksızın hatta artarak devam etmektedir. Bunu sağlamak amacıyla ekip arkadaşlarımızı özel olarak kendimiz eğitiyor ve işe başlatıyoruz. Çalışkan, güleryüzlü ve işini bilmeleri sayesinde sizi mutlu edebilmeleri bizleride mutlu ediyor. Halılarınız kirlendiyse bizi aradığınız gün içersinde gelerek halılarınızı ücretsiz servisle alıp halılarınızı yepyeni yapmaya hazırız.

Hizmetlerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir