Koltuk Yıkama

Temmuz30, 2018
by admin

Evlerimizdeki koltuklarımızın zamanla kirlenme veya üstüne bir şey dökülme ihtimali çok fazladır. Zamanla halı, kilim gibi eşyalarımız kirlenebildiğine göre koltuklarımızda kirlenebilir. Biz sizlere yıpranma solma yapmadan koltuklarınızı yepyeni yapmak için geliyoruz. Özellikle koltuk temizlemeyi nakliyatsız yaptığımız için fazladan ücret almadan. Nastya olarak ekibimiz biligili ve güleryüzlüdür size rahatsızlık vermeden işlerini mükemmele yakın bir şekilde yapıp giderler. Koltuklarınızda herhangi bir kan, şarap veya vişne suyu gibi tüm lekeleri geçirip koltuklarınızı yeni almışsınız gibi size bırakmaktayız. Bu işlemler sırasında koltuklarınızda yıpranma ve solma olmaz.

İstanbul Koltuk Yıkama

Nastya halı ve koltuk yıkama olarak koltuk yıkama işini profesyonel, güleryüzlü ve çalışkan ekibimizle beraber yapıyoruz. Özel deterjan ve son teknoloji koltuk yıkama makinalarımızla size koltuklarınızı ilk günkü yeniliğiyle görmenizi sağlıyoruz. Mendille silinmekle bizim son teknoloji makinalarımızın yüksek vakum gücüyle çekilmesi arasında çok fazla fark vardır. Islak mendille silinince kirler gitmez sadece alt tabakaya ittirilir ve buharlaştıkça kusma dediğimiz olay yaşanır yani kirlerin tekrar üst tabaka çıkıp görünür hale gelmesi. Ama bizim son teknoloji makinalarımızda kirler tamamiyle ortadan kalkar ve müşteriye %100 memnuniyet sağlarız.

Ekibimiz Nasıl?

Ekibimiz bu konuda bilgili ve tecrübeli işine nasıl yakaşacağını bilen güleryüzlü, çalışkan arkadaşlarımızdır. Ekibimize bu kadar güvenmemizin sebebi çoğu firmaya eğitim vermiş olmaları ve gittikleri tüm koltuk yıkama işlerinde aldıkları yüksek performans ve memnuniyettir. Ekip arkadaşlarımızı bizim eğittiğimiz için kendilerinden fazlasıyla eminiz ve bir yanlışlarını görmedik umarız görmeyeceğizde.

Ücretsiz Bir Şekilde Ekibimiz Nakliyatsız Koltuk Yıkama Hizmeti Veriyorlar

Ekibimiz nakliyat için fazla para harcamadan evinizde arkalarında kir bırakmadan tertemiz koltukları size geri veriyolar. Koltuklar nakliyat sırasında yıpranabileceğinden ve ücret artması olabileceğinden evinizde koltuk yıkama ve temizleme işlemini uyguluyoruz. Bu yıkama sonrasında koltuklarınızda yıpranma ve solma olma ihtimali yoktur.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Gerçekleşir ?

Biz ekibimizle beraber evinize geliriz. Sonrasında özel deterjanlarımızla ve suyla yıkarız gerektiği yerde buharlu yıkama yapılır bu durumlarda ekibimiz kesinlikle ek bir ücret talep etmez. Yıkama sonrası çoğu kir arınmış olur fakat temizlenmediğini düşündüğümüz kirler için başka çalışmalar uygularız. Sonrasında yüksek vakum gücüne sahip cihazlarımızla güzelce kuruturuz ve altta kalan tüm kirleri çekeriz. Koltuğun için su damlacıkları kalma veya kusma olma ihtimalı yoktur. Bu işlemler gerçekleşirken kesinlikle koltuğunuza hiçbir zarar verilmeden yapılmaktadır. Koltuklarınız eski yumuşaklığını ve parlaklığını korumama ihtimali yoktur.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatlarımız koltuğun türü minder sayısı ve koltuk sayısına göre değişebilmektedir. Mesela bazı koltuk takımlarda 5 koltuk varken bu sayı 10’a kadar çıkabiliyo veya minder sayısı değişebiliyo. Gideceğimiz yerin konumuna görede fiyatlar değişiklik göstermektedir. İstanbul’un diğer ucuna gidiyorsak eğer fiyattada illaki bir değişim olucaktır. Koltuk temizlemedede fiyatlar aynı şekilde değişiklik gösterebilmektedir.

Koltuklar Silinir mi?

Koltuklar neyle silinir veya silinir mi diye akıllarda bir çok soru var. Koltuklar silinmezdir. Koltuklar silinince sürtünme olur ve koltuklar bu yüzden aşınır. Oturup kalkma esnasında koltuklar aşınır birde bu olaya silme eklenince aşınma olayı hızlanır. Koltuk silinince sadece %10 luk bir kir çıkar diğer %90 lık kir koltuğun sünger kısmına iner ve zamanla kusma dediğimiz olay yaşanır. Çıkan kirli sudan oluşan görüntü kirliliği dışında o kirli suyun içinde çok fazla bakteri bulunur buda hastalıklara sebebiyet olur. Sildiğiniz zaman zaten fark edeceksinizki belli bir süreden sonra fark etmemeye başlıcak bu yüzden size koltuk silmeyi değil yıkatmayı öneriririz.

Koltuk Sildirmek Veya Koltuk Yıkatmak

Firmamız olarak ikisinide güncel olarak yapmaktayız fakat aralarındaki fark gözle görülebilecek kadar fazladır. Koltuk sildirmek yıkatmaktan daha su kullanılarak sadece  görebileceğimiz yerleri temizler ve alt kısımlarda kirler hala bulunmaktadır. Alerjisi bulunanların temizletmesi yeterlidir fakat detaylı temizlik ve daha uzun süre temiz durmasını istiyorsanız bizim size tavsiyemiz koltuk yıkatmaktır.

Nastya Olarak Başka İşler Yapıyor muyuz ?

Biz Nastya olarak halı, kilim ve koltuk temizliyoruz halı temizlemedede koltukta olduğu kadar tecrübemiz ve bilgimiz vardır. Nastya olarak halı ve kilim temizlemek için Avrupadan son teknoloji  makinalar ve deterjanlar getirtmekteyiz ve bunlar her sene yeniliyoruz. Kısacası teknolojinin gerisinde kalmıyoruz. Koltuk temizlemede olduğu gibi halı ve kilim yıkamada da ekip arkadaşlarımız tecrübeli güleryüzlüdür halılarınız için bizi çağırdınız da gün içersinde ekib arkadaşlarımız gelip halılarınızı teslim alıcaklardır. En geç 1 hafta içersinde halılarınızı ilk günkü gibi parlak ve yepyeni teslim ediyoruz.     İnternette başka firmaların şikayet ve yorumlarını okuduğumuzda çok fazla eksiklik ve bilgisizlik olduğunu görüceksiniz. Biz size bu deneyimi uygun fiyat ve mükemmele yakın performans sağlıyoruz. İnsanların bizi seçmeleri ve eksiklerimizi bize söyleyebilirmeleri hem bizleri mutlu hem de karşı tarafı hoşnut ediyor. Nastya olarak sizler için her zaman burada olacağız.

Hizmetlerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir