Mehterçeşme Halı Yıkama

Ağustos7, 2018
by admin

Mehterçeşme Halı Yıkama; Halılar evlerimizde günlük olarak kullandığımız önemli eşyalarımızdan biridir. Halılarımızı evlerimizde sık sık kullandığımız bu yüzdende en çok bakteri bulunan ve çabuk kirlenen yerlerdendir. Evde küçük çocuk, köpek ve kedi gibi canlılar varsa halılarımızın temiz olmasına dahada çok dikkat etmeliyiz. Küçük çocukların bağışıklıkları tam gelişmediği için sağlıklarında sıkıntı çıkması olası bir durumdur. Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak bizleri aradığınız gün içersinde halılarınızı teslim almak için ücretsiz bir şekilde evinize gelip halılarınızı alıyoruz özel fabrikamız ve son teknoloji makina, deterjanlarımızla güzelce yıkayıp halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz ve parlak yapıp sizlere tekrardan ücretsiz servisle geri veriyoruz.

Mehterçeşme Halı Yıkama

Halılarımızı kullandıkça kirlenir ve zamanla tam bir mikrop yuvası haline gelebilirler. Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak halılarınızı en geç 6 ayda bir yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle evde küçük çocuk, köpek veya kedi gibi canlılar varsa sağlıkları belli bir süreden sonra tehtit altında olabilir. Çocuklarınız emekleyerek halılardaki tüm mikrop ve bakterileri toplamış olurlar ve ellerinide sürekli ağızlarına soktuklarından ve en önemliside bağışıklıkları tam gelişmediğinden dolayı çok kolayca hasta olabilirler. Evcil hayvanlarımızda sürekli halıda gezinirler ve sonra onlar evimizin her yerinde gezinirler ve hatta yataklarımıza bile alırız. Tam bir hasta olma çabalaması. Bu yüzden halılarımızı en geç 6 ayda bir yıkatmalıyız. Unutmayın tek önemli olan konu görsel kirlilik değil sağlıklarınız.

Halı Yıkamada Kullandığımız Alet ve Edevatlarımız

Ücretsiz servis ile bize gelen kirli halılarınıza ilk öncesinde Avrupa statülerinin çok üstünde olan kullandığımız deterjanları zorlu lekelere uyguluyoruz. Bu aşama sayesinde kan, şarap ve vişne suyu gibi zorlu lekeleri çıkartmayı başarıyoruz. Daha sonrasında son teknoloji halı yıkama makinalarımız ile güzelce yıkıyoruz. Yıkamaddan sonra hiçbir leke kalmaması adına yıkanan halıları tekrardan gözden geçiriyor çıkmayan tek bir leke varsa bile tekrardan yıkayıp halılarınızı tertemiz yapıyoruz. Kullandığımız son teknoloji ve her lekeyi kusursuzca çıkartabilen deterjanlarımız sayesinde kan, şarap ve vişne suyu gibi zorlu lekeleri hiç zorlanmadan çıkarabilmesi bize cezbeden kısımdır. Ve her sene gelişen teknoloji karşısında deterjanlarımızı yenilememiz, deterjanlarımızın karşısında hiç bir lekenin duramamasını sağlamaktadır. Yıkama işlemi sonrasında özel olarak Avrupadan getirdiğimiz sıkma makinalarımızda halıların dışta kalan suları süzülür ve suyun %75′ lik bir kısmı bu işlem sırasında halılardan atılır. Halıların iç taraflarında biraz ıslaklıklar kalır ve bu ıslaklıklarda kurutma aşamasında giderilir. Sıkma işlemi bitmesinin ardından yaz, kış, ilkbahar, sonbahar demeden yılın her mevsimindede kurutma imkanı sağlayan özel odalarımızda tertemiz olan halılarınız 1 damla su kalmayana kadar kurutulur. Tamamen kuruyan tertemiz halılarınız sıkma işlemi sonrasında etiketlenip paketlenir. Daha sonra çalışkan ve işini bilen servislerimiz tarafından tekrardan sizlere halılarınızı ücretsiz servis imkanıyla geri veririz.

Servis Hizmetimiz Nasıl Çalışmaktadır ?

Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak halı, kilim, koltuk, yorgan veya battaniye yıkatmak istiyorsanız servislerimizi aradığınız gün içersinde halılarınızı ücretsiz bir şekilde evinizden alıp en geç bir hafta sonra pırıl pırıl ve tertemiz halılarınızı sizlere tekrardan ücretsiz servis imkanıyla teslim ediyoruz. Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak servis şöförlerimizi veya diğer ekip arkadaşlarımızı büyük bir özen içersinde seçmekteyiz. Servis şöförlerimiz işini bilen, güleryüzlü, dürüst ve hiç bir şekilde sabıka kaydı olmayan arkadaşlarımızdır. Servis şöförlerimizi ve  diğer ekip arkadaşlarımızı kendimiz verdiğimiz eğitim neticesinde eğitiyor ve seçiyoruz. Servis şöförlerimizde aradığımız en büyük kriterlerden biri konuşmasının düzgün olması ve güleryüzlü olmasıdır. Müşterilerimizi hoşnut olması bizimde mutlu olmamız demektir. Halı, kilim, koltuk, yorgan ve battaniye yıkama sırasında halı, kilim, koltuk, yorgan ve battaniyelerinizin karışma ihtimali yoktur. Bizim özel olarak tasarladığımız birebir yıkama hizmeti ve serviste halı, kilim, koltuk, yorgan ve battaniyeleri organize etmemiz sayesindede bu ihtimali yüzde sıfır ihtimale kadar çekebiliyoruz.   Halılarınız kirlendide doğru halı yıkama firmasını mı arıyorsunuz biz Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak her zaman burada sizlere hizmet vermek amacıyla buradayız. Servis şöförlerimizi aradığınız taktirde halılarınızı aradığınız gün içersinde ücretsiz bir şekilde alıp mükemmele yakın hizmet ve uygun fiyat çerçevesinde tekrardan sizlere ücretsiz bir şekilde tertemiz ve parlak halılarınızı teslim ediyoruz. Haydi Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkamaya…

Hizmet Bölgelerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir