Yakuplu Halı Yıkama

Ağustos7, 2018
by admin

Yakuplu Halı Yıkama diyorki, Halılarınız yıkanma vaktimi geldi doğru halı yıkama fabrikasımı arıyorsunuz biz Nastya olarak sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyarız. Halılarınızı gönül rahatlığıyla güleryüzlü ve çalışkan ekip arkadaşlarımıza teslim edebilirsiniz. Servislerimiz çağrıldığı gün içersinde mutlaka gelip halılarınızı almaktadırlar. Uygun fiyat ve mükemmele yakın performans için bizi arayabilirsiniz. Servisimiz ücretsizdir ve İstanbul’un iki yakasına ücretsiz taşıma hizmeti sunmaktadır. Yaz, kış; ilkbahar, sonbahar demeden 4 mevsimdede ücretsiz servis hizmetimiz vardır. Kışın zorlu koşullar altında bile bizi aradığınız gün gelip ücretsiz bir şekilde halılarınızı teslim almaktayız. Servis şöförlerimiz güleryüzlü, çalışkan ve dürüsttürler. Herhangi bir sorunda yardım etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarına canı gönülden inanıyoruz.

Yakuplu Halı Yıkama

Halılarımız evdeki en önemli ve değerli eşyalarından birisidir. Sürekli olarak kullandığımız için en kirli ve pis yerlerden biridir. Biz Nastya halı yıkama olarak halılarınızı uygun fiyatla halılarınızı yeni almışcasına tertemiz ve parlak hale getiriyoruz. Üstelik ücretsiz bir şekilde halılarınızı evden alıp yıkayıp tekrardan ücretsiz bir şekilde halılarınızı eve getiriyoruz. Halılarınızı her sene yenilediğimiz son teknoloji makina ve son teknoloji deterjanlar ile yıkıyoruz. Ekip arkadaşlarımızı kendimiz yaptığımız eğitimler neticesinde alıyoruz. Servislerimiz ve ekip arkadaşlarımızdan tamamiyle eminiz.

 Halılarınız Hangi Aşamalardan Geçiyor

Nastya halı yıkama olarak ücretsiz servis imkanıyla halılarınızı halı yıkama yerlerimize ücretsiz şekilde götürüyoruz. Servis çalışanlarımızı itinayla seçiyoruz. Servis çalışanlarımız güleryüzlü, çalışkan ve dürüstlerdir. Halılarınız bizim halı yıkama yerlerimize geldiğinde metrekare ölçümü yapıyoruz. Daha sonrasında halının türüne göre fiyatlandırıyoruz. Bildiğiniz üzere halının el dokuması veya başka çeşitlerde olması durumuna göre farklı makinalar veyahut farklı deterjanlar kullanıyoruz bunlar en önemli kısımlardandır. Bunları belirleyip kaç metrekare olduğunu hesapladıktan sonra halıları lekeli kısımları tespit edip Avrupadan getirdiğimiz özel deterjanları sürüp yıkama işlemlerine başlıyoruz. Yıkama işlemleri kesinlikle hijyenik ortamda yapılmaktadır. Son teknoloji halı yıkama makinalarımız ile halıları güzelce yıkıyoruz. Hiçbir leke kalmamasına özen gösteriyoruz ve düzenleklerimiz sayesinde leke kalma olasılığı imkansıza yakın oluyor. Sonrasında kurutma ve sıkma aşamaları geliyor buarada Avrupa statülerinin üstünde olan sıkma ve kurutma makinalarımız sayesinde 1 damla su kalmadan halı kurumuş oluyor. Daha sonra etiketliyip paketliyoruz. Halılar birebir yıkandığından dolayı halıların karışma ihtimali yoktur. Paketlenen halılar serviş şöförlerimiz tarafından tekrardan ücretsiz bir şekilde halılarınızı bırakıyor. Halılarda solma sertleşme veya parlaklığını kaybetme gibi ihtimaller yoktur. Kullandığımız her malzame denenmiş ve onaylanmıştır. Sıkma ve kurutma işlemleri Yaz, İlkbahar ve Sonbahar aylarında kolaylıkla yapılabiliyor fakat Nastya halı, kilim ve koltuk yıkama olarak kendimize özel bir oda yaptırdık ve içine kışın sıkma ve kurutma işlemlerini yapabilmemiz için gerekli ekipman ve makinaları getirdik. Bunun sayesinde Yaz, Kış, İlkbahar veya Sonbahar demeden her mevsimde halı, kilim, koltuklarınızı gönül rahatlığıyla yıkatabilirsiniz.

Halı Yıkatmanın Sağlıkla İlişlisi

Halılarımız günden güne kullanıldıkça kirlenir ve pislenir. Halılarda bakterilerin üreyebilmesi için her ortam sağlanmaktadır. Belli bir süre sonra bizlerin sağlıklarını bozacak olumsuz etki olmaya başlar. Bu süreçten sonra halılarımızı güzelce yıkatmassak halıların durumu dahada kötü hale gelmeye başlayacaktır. Evde küçük çocuk, köpek veya kedi gibi canlılar bulunuyorsa halılarımızı en kötü ihtimalle 6 ayda bir yıkatmanız gerekmektedir. Çocuklar sürekli yerde emekler veya yuvarlanır yerler onlar için eğelence yerleridir. Çocukların bağışıklık sistemleri daha tam gelişmediği için bizlerden daha çok onlar zarar göreceklerdir. Evde köpek olduğunu düşünelim yerde geziniyorlar daha sonra üstümüze atlayıp oyun oynamak istiyolar veya yatağımıza alıyoruz ayaklarına gelen bakteri ve pislikler doğruca size gelmiş oluyor. Evde çoğu zaman yalınayak dolaşırız aynı şekilde bunlar bizim içinde geçerlidir. Sağlığınızın tehlikeye girmemesi için en geç 6 ayda bir halılarınızı yıkatmanızı öneriyoruz.

Halı Yıkama İşlemlerimiz Her Lekeyi Geçirebiliyor mu ?

Bazı durumlarda halılar herkes tarafından çıkmayan leke diye bililen kan, vişne suyu veya şarap yüzünden kirlenebilir. Eskiden beri bu lekeler döküldüğü zaman çıkmaz diye biliniyodu. Ama artık kullandığımız son teknoloji deterjan ve makinalarımız kan, vişne suyu şarap ve diğer tüm lekeleri çıkartıyor ve size halılarınızı tertemiz bir şekilde geri veriyoruz. Özellikle bu zorlu lekeleri çıkartmak için kullandığımız deterjanlar halıda hiç bir şekilde bir aşınma  söz konusu değildir halı eski yumuşaklığını korur.

Ekip Arkadaşlarımızı Nasıl Seçiyoruz ?

Bizler bu günlere ekip arkadaşlarımızın başarılarıyla geldik fakat onları nasıl seçtiğimizi merak ediyor olmasınız. Bizler ekip arkadaşlarımızı kendi eğitim kampüslerimizde işi öğretiyor ve bilgilendiriyoruz. Ekip arkadaşlarımızı oluşturmanın en iyi yolunun bu olduğunu belirledik ve bu sayede gelişiyor ve büyüyoruz.

 Nastya Kalitesi İle…

Bizler Nastya halı,kilim ve koltuk yıkama olarak sizlere hizmet etmekten mesutuz. İlk günden bu güne kalitemizden ödün vermeden gelişiyor ve ilerliyoruz. Ekip arkadaşlarımız ve bizler sürekli gelişmekte ve yaptığımız işlerin kalitesinide arttırmaktayız. Her sene düzenli olarak yurt dışından getirttiğimiz son teknoloji ürünlerini kullanmaktayız ve kullanmaya da devam edicez. Firmamazın kalitesini yaptığımız işlerden anlayabilirsiniz.   Halılarınızın kirlendiğini düşünüyorsanız hemen bizi arayın ve ücretsiz bir şekilde aradığınız gün hemen halılarınızı almaya gelelim. Uygun fiyat ve mükemmele yakın bir hizmetle sizleri memnun edebileceğimize canı gönülden inanıyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir