Yorgan ve Battaniye Yıkama

Ağustos10, 2018
by admin

Yorgan ve battaniyeler kışın vazgeçilmez eşyalarımızdandır. Bizi sıcak tutarlar fakat bu kadar iyi yanın ardından yıkanması da pek kolay değildir. Hatta yanlış yıkama veya kurutulma sonrasında yorgan ve battaniyeniz kokabilir veya daha da ileri giderek çürümelere bile neden olabilir. Bu yüzden yorgan ve battaniyelerinizi emin ellere yani bize teslim etmenizi öneririz. Yorgan ve battaniyelerinize hiç bir zarar gelmeden ilk günkü yumuşaklığını koruyacağına eminiz. Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak sizlere ilk günden bu güne kalitemizi arttırarak hizmet vermekten mutluyuz ve veriyoruz. Yorgan ve battaniyelerinizi İstanbul’ un neresinde olursanız olun ücretsiz bir şekilde evinizden alıyor ve tertemiz yorgan ve battaniyelerinizi tekrar sizlere ücretsiz bir şekilde geri veriyoruz. Uygun fiyat ve mükemmele yakın hizmetle sizleri Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkamaya bekleriz.

 Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyeler evde de yıkanabilir. Fakat yanlış kurutma veya yanlış yıkama sonrası yorgan ve battaniyeleriniz kötü kokabilir hatta çürüyebilir de. Biz Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak sizlerin yerine bu işi hem profesonel hemde güzelce yapıyoruz. Avrupadan getirdiğimiz son teknoloji deterjan ve makinalarımız ile %100 e yakın temizlik sağlanıyor ve bu temizlik sırasında yorgan ve battaniyelerinize hiç bir şekilde zarar görme veya karıştırılma ihtimali yoktur.

Yorgan ve Battaniyeleriniz Nasıl Yıkanır

Öncelikle İstanbul’un iki yakasınada hizmet veriyoruz ve bu hizmetimizden kesinlikle servis ücreti almıyoruz. Evinizden kirli yorgan ve battanilerinizi alıyor ve ücretsiz bir şekilde tekrar size temiz yorgan ve battaniyelerinizi geri veriyoruz. Yorgan ve battaniyeleriniz elimize geçtiği zaman ilk önce zorlu lekeleri tespit edip özel deterjan ve sabunlarımızı uyguluyoruz. Bu kullandığımız deterjan ve sabunlar kan, şarap, vişne suyu gibi tüm lekeleri geçirebilmektedir. Ardından genel yıkamaya geçiş yapılıyor hijyen ortamı sağlanmış özel odalarda, bu aşamada yorgan ve battaniyeleriniz son teknoloji makina ve deterjanlarımızla tamamen yıkanıyor tek bir leke veya kir kalmadan yıkanmasına özen gösteriyoruz. Daha sonrasında yaş, kış; ilkbahar, sonbahar demeden tüm mevsimlerde hizmet verdiğimiz sıkma ve kurutma aşamasına geçiyoruz bu aşama da tek bir damla su kalmayacak şekilde özel odalarda yorgan ve battaniyeleriniz kurutuluyor Sonrasında güleryüzlü ve çalışkan ekip arkadaşlarımızla tekrardan evinize ücretsiz bir şekilde temiz ve parlak yorgan ve battaniyelerinizi geri veriyoruz. İstanbul’un  neresinde olursanız olun servis hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Yorgan Ve Battaniyelerde Kırışma Veya Katlanma Olur mu ?

Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak hijyene çok önem veriyoruz ve her sene düzenli olarak yenilediğimiz deterjan ve makinalarımızla birlikte isteklerinizi karşılayabildiğimizi düşünüyoruz.  Yorgan ve battaniyelerde tek bir su damlası kalması yorgan ve battaniyelerin kokmasına sebep olabilir bu yüzden kurutma ve sıkma işlemlerimize önem veriyoruz fakat müşterilerimizin aklındakı sorulardan biride yıkama, sıkma ve kurutma işlemleri sırasında yorgan ve battaniyelerimizde herhangi bir kırışıklık veya katlanma olur mu oluyor. Bizim son teknoloji makinalarımız hep aynı yöne doğruu yıkama, sıkma ve kurutma yaptığından dolayı yorgan ve battaniyeleriniz tabiri caizse ütülenmiş bir şekilde çıkıyor. Ardından etiketleyip parfümlüyor ardından paketliyor ve ücretsiz servisimizle sizlere tertemiz halılarınızı veriyoruz.

Nastya Olarak Başka Hizmetler Veriyo muyuz ?

Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak hizmet kalitemiz ilk günden bu yana artmaktadır. Sizlere halı, kilim, koltuk, yorgan ve battaniye yıkama ve temizleme hizmetleri sunuyoruz. Tüm makina ve deterjanlarımız Avrupa statülerinin üstünde olup gelişen teknoloji karşısında makina ve deterjanlarımızı her sene yeniliyor ve geliştiriyoruz. Tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde İstanbul’ un en iyisi olarak yapıyoruz ve yapmaktanda gurur duyuyoruz.   Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkama olarak ekip arkadaşlarımızı kendimiz eğitiyoruz bu yüzden sizleri güleryüzlü, çalışkan olmalarıyla ve işlerini bilmeleriyle sizleri hoşnut ediceklerine eminiz ve kendilerine güveniyoruz. İlk kurulduğumuzdan bu yana kalitemiz ve yaptığımız işten ödün vermeden sürekli kendimizi geliştiriyor ve uygun fiyat ve mükemmele yakın performans anlayışıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin memnuniyeti amacıyla İstanbul’ un her yerine mevsim farketmeksizin ücretsiz bir şekilde servis hizmetimiz bulunmaktadır. Halı, kilim, koltuk veya yorganlarınız mı kirlendi haydi Nastya halı, kilim, koltuk ve yorgan yıkamaya gelin sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacağımızdan ve sizi memnun ediceğimizden eminiz.

Hizmetlerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir